Fruktfat samt Assiett Rörstrand, Ø21cm och Ø33cm, koboltblå glasyr samt guldbemålad, små glasyrsprickor, omkring 1900-talets mitt, bruksslitage Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240519.A1701 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 75 kr |
Stänger | 2024-05-19 11:59:00 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 129 kr |