Handväska Gucci Horsebit Bag, svart lackat läder, metalldetaljer, serienr 119771, 002122, smärre slitage och repor, 27x13cm
Auktnr | SE25.20240519.A1703 |
Varukategori | Fashion / Väskor |
Utropspris | 1 800 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:00:00 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |