Ett par vaser i snidad Bambu, Kina, höjd 23cm, 1900-talets första hälft, snarlik dekor, med slitage och torrspricka
Auktnr | SE25.20240519.A1704 |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:00:30 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |