Kniv, mässing, sannolikt barock, 1700-talets första hälft eller mitt, längd 18,5cm, slitage
Auktnr | SE25.20240519.A1705 |
Utropspris | 300 kr |
Aktuellt bud | 300 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:01:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 49 kr |
16/5 22:39:20 | nobbe | 300 kr |