Bordsdekoration i keramik i form av skål med blad och körsbär, höjd ca 13cm, 1900-tal, troligen södra europa, märkt i botten med svårtydd stämpel, 1900-tal, defekt, flertalet nagg
Auktnr | SE25.20240519.A1709 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:03:00 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
2/5 17:04:50 | novali | 25 kr |