Tavla, olja på duk, okänd konstnär, signerad F. Lauritzen, 1900-talets första hälft, Orrspel, gulnad, krackelyr och fläckar, ram i jugend 1900-talets första kvartal, ram med skador, bildstorlek 30x39cm Skickas med postpaket.
Auktnr | SE25.20240519.A1717 |
Utropspris | 300 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:07:00 |
Provision | 45 kr |
Frakt | 299 kr |
19/5 12:07 | ABV1866 | 300 kr |