Ett par ljusplåtar, mässing, barockstil, med vardera två ljusarmar, 1900-tal, höjd 50cm, bredd 29cm, slitage
Auktnr | SE25.20240519.A1718 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:07:30 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |