Stor mugg, Ruija, formgiven av Ulla Procopé (1921-1968) för Arabia, 1970-tal, handmålad, höjd 9cm, obetydligt slitage Skickas med paket.
Auktnr | SE25.20240519.A1720 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 175 kr |
Aktuellt bud | 175 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:08:30 |
Provision | 26 kr |
Frakt | 129 kr |
13/5 20:20:37 | stadium80 | 175 kr |