Skulptur, fågel, formgiven av Paul Hoff (född 1942) för Svenskt Glas/WWF, gul glasmassa, signerad, maximal upplaga 9000 exemplar, 1970-80-tal, höjd 6,5cm
Auktnr | SE25.20240519.A1724 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Skulpturer |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:10:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |
3/5 16:36:18 | janne336 | 75 kr |