Skål med lock, Paju, design Anja Jaatinen för Arabia, handmålad dekor, 1970-tal, signerad, höjd 10cm, etikettrester
Auktnr | SE25.20240519.A1725 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 100 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:11:00 |
Provision | 15 kr |
Frakt | 49 kr |
2/5 22:11:36 | busskoll | 100 kr |
2/5 17:02:20 | novali | 75 kr |