125 kr

(olinz6666)

Auktnr SE25.20240519.A1728
Varukategori Keramik, porslin & glas / Skulpturer
Kontor Göteborg Mölndal
Utropspris 125 kr
Aktuellt bud 125 kr
Stänger 2024-05-19 12:12:30
Provision 19 kr
Frakt 49 kr

Laptop Bang Olufsen, HP Elitebook 840 G6, modell 9560NGW Snr. 5CG00240L2, RMN: HSN 124C-4, produktid 4WG26AV, med laddare, visst slitage Skickas med postpaket.

Handväska, Calvin Klein, t...

Handväska, Guess Los Angel...

Väska, Guess, Los Angeles, med monogramdekor, ca 28x39cm, dustbag, nyskick

Väska, Guess, Los Angeles,...

Handväska, Guess Luxe, rö...

 Herrur Rolex Datejust Ø36mm,  ref nr. 16013F snr. 7468361, jubileelänk stål/guld, ca år 1983, automat, datum, cal. 3035 verksnr. 0838967, nyservad (Bergströms sept-22)

Herrur Rolex Datejust Ø36...

Handväska, Guess, metalldetaljer, ca ca 15x24cm, fint skick

Handväska, Guess, metallde...

Handväska, Guess, detaljer av metall, ca 29x18cm, fint skick

Handväska, Guess, detaljer...

Ryggsäck, Guess, svart, höjd ca 30cm, tygfoder, fint skick

Ryggsäck, Guess, svart, h...

Plånbok med rem, Guess, invändigt med flertalet fack för kort mm, ca 22x10cm, fint skick

Plånbok med rem, Guess, in...

Akustisk gitarr, sexsträngad, Messina Classical Guitars, längd 100cm, enstaka märken/försiktigt slitage, fodral och ställning medföljer (fodralet med slitage) Skickas med postpaket.

Akustisk gitarr, sexsträng...

Kedja Singapore, längd ca 42cm, bredd 1mm, GHA, knut, 18K Vikt: 1,4 g

Kedja Singapore, längd ca ...

Skål, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda, modell Tulipa, handmålad dekor av tulpaner, höjd 14, diameter 22cm, slitage

Skål, Ulrica Hydman-Vallie...

Ryggsäck, Guess, ljusblå, höjd ca 30cm, tygfoder, fint skick

Ryggsäck, Guess, ljusblå,...

Hänge vitguld med diamant ca1xca0,29ct kvalitet ca W/VS,  JSS (Jarl Sandin) Göteborg 2007, 18K Vikt: 0,8 g

Hänge vitguld med diamant ...

Figurin i form av uggla, Folke (1908-1983) och Elsa Jernberg (död 1977), egen verkstad i Mariestad, stengods, signerad FEJ, höjd 16,5cm

Kedja, längd 45cm, bredd 1mm, defekt, 14K Vikt: 0,8 g

Kedja, längd 45cm, bredd 1...

Hänge i form av hjärta med vit sten, ca 9x11mm, GHA, 18K Vikt: 0,3 g

Hänge i form av hjärta me...

Guldtacka Heraeus Feingold, skrapmärken 24K Vikt: 20 g

Se kontorets övriga auktionsvaror