Vas, Staffan Gellerstedt (född 1944), dekor i blått och orange, signerad och daterad 1996, höjd 30,5cm
Auktnr | SE25.20240519.A1729 |
Utropspris | 400 kr |
Stänger | 2024-05-19 12:13:00 |
Provision | 60 kr |
Frakt | 129 kr |
19/5 12:13 | ABV1866 | 400 kr |