Skål Orrefors, Lotus, design Lars Hellsten, ca 12 x 24cm, signerad Orrefors LH 4551-12, etikettmärkt, litet nagg Skickas med postpaket.
Auktnr | SE8.20240509.A42192 |
Utropspris | 125 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-09 11:23:00 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 299 kr |
3/5 02:35:50 | nasrin_62 | 125 kr |