Skål Orrefors, Lotus, design Lars Hellsten, ca 10 x 15cm, signerad Orrefors, etikettmärkt, flertal mindre nagg
Auktnr | SE8.20240509.A42193 |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 25 kr |
Stänger | 2024-05-09 11:23:30 |
Provision | 4 kr |
Frakt | 49 kr |
8/5 01:38:51 | nasrin_62 | 25 kr |