Damur Certina 18K, Ø17mm, boett nr 0810810925610, går ej, förgyllt stållänk, slitage, säkerhetskedja, bruttovikt 18,6g
Auktnr | SE8.20240509.A42334 |
Varukategori | Klockor / Damur |
Utropspris | 2 100 kr |
Stänger | 2024-05-09 12:31:00 |
Provision | 315 kr |
Frakt | 129 kr |
9/5 12:31 | ABV1866 | 2 100 kr |