Ett par örhängen, ca 30mm, bredd ca 1 - 7mm, stopp saknas, 18K Vikt: 2,3 g

1 400 kr

Auktnr SE8.20240509.A42355
Varukategori Guld / Örhängen
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 1 400 kr
Stänger 2024-05-09 12:41:30
Provision 210 kr
Frakt 129 kr

Herrur Landeron Chronographe Pilote, manuell, kronograf, Ø 39mm, plexiglas, armbandet ej original, armbandet slitet/spruket vid fästet, repor på glaset, kronografen nollställer lite fel

Väska, Christian Dior mode...

Ring stl 17, diamant 1x1,15ct, kvalitet W(H)/SI1, enligt kopia på certifikat, serienummer GIA 1325810113, 16x ca 0,01ct, skenan stämplad JA PLAT, James Allen, platina. ligger i ask med kopia på GIA cert Vikt: 3,8 g

Herrur Timex Diver, automatisk, datum, Ø 38mm, plexiglas, armband i canvas, repor i glaset

 Ipad Air 4:e generationen, modellnummer: A2072, serienr: GG7FJ0XTQ193, imei: 356767116240684, 64GB, laddare, fodral, simkortsöppnare, kartong,   Skickas med postpaket.

Ipad Air 4:e generationen,...

Pärlarmband med odlade sötvattenpärlor, Ø ca 5-6mm, längd ca 19cm, tre-radigt, varav en rad av, lås med grön sten och diamanter ca 8x 0,01ct, vitguld, 18K Bruttovikt: 23,5g Vikt: 23,5 g

Pärlarmband med odlade sö...

Armring, genombruten dekor, inre omkrets ca 17cm, längd ca 10,5cm, bredd ca 10mm, skador/bucklor, 21K,  Vikt: 68,2 g

Väska, Christian Dior, Vintage Leopard print "Gambler Dice Bowler Bag", mått ca 28x20x16cm, visst slitage/repor på gulddetaljerna, små märken, i övrigt fint skick

Väska, Christian Dior, Vin...

Plånbok, Christian Dior, svart läder, mått ca 10x10cm

Plånbok, Christian Dior, s...

Armband, 19cm, bredd 7,8mm, personlig gravyr, repig, Silver 925/1000 gulddekor 18K Vikt: 35,6 g

Ett par örhängen med lila stenar, längd 20mm, silver Vikt: 1,6 g

Ett par örhängen med lila...

Ett par örhängen med emalj, 25mm, stoppar saknas, silver Vikt: 3 g

Ett par örhängen med emal...

Armring, inre omkrets 18,5cm, bredd 3,2-11,7mm, djup 2-8,5mm, GIE,  Vikt: 38,9 g

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Misson to Jupiter, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas med smärre repor, Velcro-band, manual, kvitto, box

 Armbandsur Seiko 5, automat, 42mm, stål med länk, referensnr: 4R36-07G0, serienummer: 784627, dag, datum, (engelska tyska), glasbaksida, viklås, bruksskick, inga tillbehör.

Armbandsur Seiko 5, automa...

Se kontorets övriga auktionsvaror