Ask med lock, 5 X 10cm, graverad, bucklor, 830/1000 silver Vikt: 89 g

450 kr

Auktnr SE8.20240509.A42386
Varukategori Silver / Övrigt
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 450 kr
Stänger 2024-05-09 12:57:00
Provision 68 kr
Frakt 129 kr

Väska, Christian Dior mode...

Ett par örhängen med lila stenar, längd 20mm, silver Vikt: 1,6 g

Ett par örhängen med lila...

Armring, inre omkrets 18,5cm, bredd 3,2-11,7mm, djup 2-8,5mm, GIE,  Vikt: 38,9 g

Herrur Landeron Chronographe Pilote, manuell, kronograf, Ø 39mm, plexiglas, armbandet ej original, armbandet slitet/spruket vid fästet, repor på glaset, kronografen nollställer lite fel

Två par örhängen, 925/1000 silver Vikt: 1,8 g

Två par örhängen, 925/10...

Hänge med sten, längd inkl ögla 35mm, 925/1000 silver Vikt: 3,6 g

Hänge med sten, längd ink...

Ett par örhängen med emalj, 25mm, stoppar saknas, silver Vikt: 3 g

Ett par örhängen med emal...

Hänge hjärta, tro/hopp/kärlek, längd inkl ögla 20mm, KumKum, 925/1000 silver Vikt: 2,4 g

Hänge hjärta, tro/hopp/k...

Ring med rosa sten, stl 16¼, silver Vikt: 0,9 g

Ring med rosa sten, stl 16...

Pärlarmband med odlade sötvattenpärlor, Ø ca 5-6mm, längd ca 19cm, tre-radigt, varav en rad av, lås med grön sten och diamanter ca 8x 0,01ct, vitguld, 18K Bruttovikt: 23,5g Vikt: 23,5 g

Pärlarmband med odlade sö...

Armband, 19cm, bredd 7,8mm, personlig gravyr, repig, Silver 925/1000 gulddekor 18K Vikt: 35,6 g

Ring med vita stenar, stl 16½, 925/1000 silver Vikt: 1,6 g

Ring, stl 17, justerbar storlek, bredd 3,3-22mm, K-E Palmberg, Alton,  Vikt: 8,1 g

Herrur Timex Diver, automatisk, datum, Ø 38mm, plexiglas, armband i canvas, repor i glaset

Plånbok, Christian Dior, svart läder, mått ca 10x10cm

Plånbok, Christian Dior, s...

Herrur Citizen Eco-Drive, quartz, titanium, Ø42mm, E111-SO75360, serienummer: 181022730, datum, safirglas, viklås, titanlänk, repor på länk, inga tillbehör

Se kontorets övriga auktionsvaror