Ring, stl 16¼, vita stenar, bredd 3,5 - 5mm, förgyllt silver, viss bruksslitage, GHA Silver 925/1000 Vikt: 1,2 g
Auktnr | SE8.20240509.A42391 |
Varukategori | Silver / Ringar |
Utropspris | 25 kr |
Aktuellt bud | 75 kr |
Stänger | 2024-05-09 12:59:30 |
Provision | 11 kr |
Frakt | 49 kr |