Tavla, Vasili Levi, olja på duk, flygande fågel över havet, ca 150x200cm, skador, färgbortfall, vikmärken, ihoprullad duk, ej ramad Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.

2 000 kr

(johanbjorkman)

Auktnr SE8.20240509.A42399
Varukategori Konst & antikviteter / Måleri
Kontor Fridhemsplan
Utropspris 2 000 kr
Aktuellt bud 2 000 kr
Stänger 2024-05-09 13:03:30
Provision 300 kr
Frakt Skickas ej

Väska, Christian Dior mode...

Ring stl 17, diamant 1x1,15ct, kvalitet W(H)/SI1, enligt kopia på certifikat, serienummer GIA 1325810113, 16x ca 0,01ct, skenan stämplad JA PLAT, James Allen, platina. ligger i ask med kopia på GIA cert Vikt: 3,8 g

Herrur Landeron Chronographe Pilote, manuell, kronograf, Ø 39mm, plexiglas, armbandet ej original, armbandet slitet/spruket vid fästet, repor på glaset, kronografen nollställer lite fel

Väska, Christian Dior, Vintage Leopard print "Gambler Dice Bowler Bag", mått ca 28x20x16cm, visst slitage/repor på gulddetaljerna, små märken, i övrigt fint skick

Väska, Christian Dior, Vin...

Herrur Timex Diver, automatisk, datum, Ø 38mm, plexiglas, armband i canvas, repor i glaset

Armring, genombruten dekor, inre omkrets ca 17cm, längd ca 10,5cm, bredd ca 10mm, skador/bucklor, 21K,  Vikt: 68,2 g

Pärlarmband med odlade sötvattenpärlor, Ø ca 5-6mm, längd ca 19cm, tre-radigt, varav en rad av, lås med grön sten och diamanter ca 8x 0,01ct, vitguld, 18K Bruttovikt: 23,5g Vikt: 23,5 g

Pärlarmband med odlade sö...

Armbandsur Swatch/Omega, MoonSwatch, Misson to Jupiter, bioceramic, quartz, ca 42mm, kronograf, plexiglas med smärre repor, Velcro-band, manual, kvitto, box

Väska, Christian Dior, svart med vita stenar, swarowski-kristall, limited edition nr 0061, mått ca 40x20x14cm, visst slitage

Väska, Christian Dior, sva...

Herrur Schaumburg Watch Up & Down Flieger, Lindburgh & Benson, manuell, power reserve, Ø 42mm, nr: 696, läderarmband, box/fodral, ytterkartong, läderarmbandet ej original, armbandet skall sitta med skruvar vilket denna saknar/sitter med vanliga stift

 Armbandsur Seiko 5, automat, 42mm, stål med länk, referensnr: 4R36-07G0, serienummer: 784627, dag, datum, (engelska tyska), glasbaksida, viklås, bruksskick, inga tillbehör.

Armbandsur Seiko 5, automa...

 Ipad Air 4:e generationen, modellnummer: A2072, serienr: GG7FJ0XTQ193, imei: 356767116240684, 64GB, laddare, fodral, simkortsöppnare, kartong,   Skickas med postpaket.

Ipad Air 4:e generationen,...

Damur, Gucci, ca Ø25, stål, quartz, ref: 1400, serienummer: 0248398,  doublé, bortfall i förgyllning, ca 17cm, certifakt från NK 2001, box.

Damur, Gucci, ca Ø25, stå...

Plånbok, Christian Dior, svart läder, mått ca 10x10cm

Plånbok, Christian Dior, s...

Ring stl 17, bredd 1,3-7mm,  med färgad sten och vita stenar, 14K Vikt: 1,8 g

Ett par örhängen med lila stenar, längd 20mm, silver Vikt: 1,6 g

Ett par örhängen med lila...

Pärlcollier, pärlor ca Ø 6,5-7mm, slitna, defekt, av, lås med sten, 18K.  Bruttovikt: 55,3g Vikt: 0 g

Pärlcollier, pärlor ca Ø...

Se kontorets övriga auktionsvaror