Tavla, Vasili Levi, olja på duk, flygande fågel över havet, ca 150x200cm, skador, färgbortfall, vikmärken, ihoprullad duk, ej ramad Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE8.20240509.A42399 |
Utropspris | 2 000 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-05-09 13:03:30 |
Provision | 300 kr |
Frakt | Skickas ej |
9/5 13:01:43 | johanbjorkman | 2000 kr |