Ett par örhängen, längd ca 33mm, bredd ca 9,9mm, repor, smärre bucklor, 18K Vikt: 5,9 g
Auktnr | SE22.20240514.A35829 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 3 400 kr |
Aktuellt bud | 3 400 kr |
Stänger | 2024-05-14 19:27:00 |
Provision | 510 kr |
Frakt | 129 kr |
9/5 20:15:34 | marinrosen | 3400 kr |