Tolv bordsskedar, modell Symfoni, Mema, Lidköping, 1960-tal, längd 17cm, gravyr, slitage, silver. Vikt: 450,4 g
Auktnr | SE22.20240514.A36103 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 3 200 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-05-14 21:42:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 129 kr |
10/5 07:11:51 | redrum | 3200 kr |