Tolv kaffeskedar, modell Symfoni, Mema, Lidköping, 1960-tal, längd 11,5cm, slitage, silver. Vikt: 139,7 g
Auktnr | SE22.20240514.A36105 |
Varukategori | Silver / Bestick |
Utropspris | 950 kr |
Aktuellt bud | 1 000 kr |
Stänger | 2024-05-14 21:43:00 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 129 kr |
14/5 21:38:04 | tretton | 1000 kr |
7/5 21:15:27 | redrum | 950 kr |