Tretton kaffekoppar, porslin, Cobalt Net, Lomonosov, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft, dekor av rutnät i underglasyrblått och guld, ej första sortering, en kopp med mindre mynningsnagg, en kopp med sprickor. Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240514.A36113 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Tallrikar & fat |
Utropspris | 650 kr |
Aktuellt bud | 900 kr |
Stänger | 2024-05-14 21:47:00 |
Provision | 135 kr |
Frakt | 299 kr |