Sockerskål med lock, porslin, Cobalt Net, Lomonosov, Sovjetunionen, 1900-talets andra hälft, 12cm, dekor av rutnät i underglasyrblått och guld, troligen ej första sortering, smärre slitage. Skickas med paket.
Auktnr | SE22.20240514.A36117 |
Varukategori | Keramik, porslin & glas / Övrigt |
Utropspris | 150 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-05-14 21:49:00 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 129 kr |