Docka John Blund, ca 70-tal, smärre slitage på klädsel, längd ca 23cm inklusive hatt
Auktnr | SE22.20240514.A36308 |
Utropspris | 75 kr |
Aktuellt bud | 125 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:24:30 |
Provision | 19 kr |
Frakt | 49 kr |