Dalahäst, Ulrica Hydman-Vallien, Tulipdekor i rött och gult mot blå botten, signerad, naggad på samtliga ben samt öron, höjd ca 17cm, längd ca 14cm.
Auktnr | SE22.20240514.A36310 |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:25:30 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |
14/5 23:25 | ABV1866 | 750 kr |