Tavla, färglitografi, Bo-Åke Adamsson, signerad EA, bildmått ca 30x23cm, ramad, ej examinerad ur ram Skickas med postpaket. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE22.20240514.A36312 |
Utropspris | 500 kr |
Aktuellt bud | 500 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:26:30 |
Provision | 75 kr |
Frakt | 299 kr |
Bus-avgift | - |
14/5 11:12:22 | corny | 500 kr |