Vas/skål, Lisa Larson ur Serien Thalia, Gustavsberg, 19601969, höjd ca 8cm, Ø12cm, tillverkningsdefekt i glasyr, mindre nagg, repor, etikettmärkt,
Auktnr | SE22.20240514.A36319 |
Utropspris | 350 kr |
Aktuellt bud | 375 kr |
Stänger | 2024-05-14 23:30:00 |
Provision | 56 kr |
Frakt | 129 kr |
14/5 23:12:12 | osprey | 375 kr |
12/5 19:36:32 | dribe | 350 kr |