Antik Tavla, sent 1700-tal eller omkring år 1800, olja på duk "Pojkar blåser såpbubblor", sannolikt Sverige, proveniens Karlskrona Blekinge, osignerad, uppfodrad på linneväv, mått 71 x 61 cm, retuscher, mindre färgbortfall, dukskada i nedre del Skickas med postpaket.
Auktnr | SE74.20240521.A25083 |
Utropspris | 1 400 kr |
Aktuellt bud | 2 000 kr |
Stänger | 2024-05-21 19:18:00 |
Provision | 300 kr |
Frakt | 299 kr |