Ring med vit sten, stl 19, bredd 1,7 - 9mm, utländska stämplar, mindre nagg, vitguld 18K, Vikt: 2,9 g
Auktnr | SE8.20240523.A42421 |
Utropspris | 1 300 kr |
Stänger | 2024-05-23 11:12:30 |
Provision | 195 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 11:12 | ABV1866 | 1 300 kr |