Herrur Hugo Boss Ikon, Ø 44mm, quartz, kronograf, HB.2431342850/5139506, blå urtavla, förgyllt stål, inre bredd ca 19cm, smärre slitage på länk, manual, box.
Auktnr | SE8.20240523.A42469 |
Utropspris | 475 kr |
Aktuellt bud | 750 kr |
Stänger | 2024-05-23 11:36:20 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 129 kr |