Tavla, olja a på duk Madeleine Pyk, Noaks Ark, signerad, ca 130x100cm, mindre lagning, något mindre färgbortfall, ram med märken. Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information. (Omfattas av bus-avgift)
Auktnr | SE1.20240522.A45533 |
Utropspris | 58 000 kr |
Stänger | 2024-05-22 19:06:00 |
Provision | 8 700 kr |
Frakt | Skickas ej |
Bus-avgift | 2 900 kr |
22/5 19:06 | ABV1866 | 58 000 kr |