Brosch med odlade pärlor och diamanter 3 x ca 0,03ct samt 1x ca 0,10ct, ca 3,5x4cm, 1958, otydliga stämplar, slitage, lagning, brott, vitguld 18K. Vikt: 4,5 g
Auktnr | SE1.20240522.A57080 |
Varukategori | Silver / Broscher |
Utropspris | 2 700 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:25:00 |
Provision | 405 kr |
Frakt | 129 kr |
22/5 20:25 | ABV1866 | 2 700 kr |