Tavla, litografi, Lars Norrman, signerad och numrerad 171/310, gulnad, ej examinerad ur ram Specialfrakt, kontakta pantbankskontoret för mer information.
Auktnr | SE1.20240522.A57099 |
Utropspris | 150 kr |
Stänger | 2024-05-22 20:34:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | Skickas ej |
22/5 20:34 | ABV1866 | 150 kr |