Klackring, stl 19¾, bredd 4-17mm, bucklor/repor, 21K. Vikt: 7,3 g
Auktnr | SE4.20240529.A91098 |
Utropspris | 5 000 kr |
Stänger | 2024-05-29 11:10:00 |
Provision | 750 kr |
Frakt | 129 kr |
29/5 11:10 | ABV1866 | 5 000 kr |