Armband X-länk, längd 20cm, bredd 11,2mm, 18K. Vikt: 38 g

22 500 kr

Auktnr SE18.20240529.A62141
Varukategori Guld / Armband
Kontor Solna
Utropspris 22 500 kr
Stänger 2024-05-29 14:58:00
Provision 3 375 kr
Frakt 129 kr

Väska, Chanel, Double Flap...

 Herrur Rolex Datejust Ø36mm,  ref nr. 16013F snr. 7468361, jubileelänk stål/guld, ca år 1983, automat, datum, cal. 3035 verksnr. 0838967, nyservad (Bergströms sept-22)

Herrur Rolex Datejust Ø36...

Herrur Omega Seamaster, Ø33mm, manuell, stål, cal 600, serie-nr 21206874, boett-nr 135.005, stålarmband med viklås, total längd 17,5cm.

Herrur Omega Seamaster, Ø3...

Fickur A.Jonsson, Hallen, Ø51mm, manuell, liten sekundvisare, silver 800/1000, urverk Omega, boett-nr 1685932, yttre boett har lossnat från gångjärnet bruttovikt 94,2g, kedja i metall.

Fickur A.Jonsson, Hallen, ...

Ring i silver, stl 18½, bredd 4,7mm, 830/1000, tillverkad av Nordiska Juvelaktiebolaget, år 1938, vikt 3,12g.

Ring i silver, stl 18½, br...

Defekt guld, 18K, vikt 0,64g.

Defekt guld, 18K, vikt 0,64g.

Ring i 18K vitguld, stl 18¼, bredd 3,1-6,5mm, 1st Diamant, 0,24ct, W VS, enligt gravyr, importstämpel, vikt 3,26g.

Ring i 18K vitguld, stl 18...

Fickur, Cylindre 10 rubis, Ø34mm, silver 800/1000, boett-nr 86775,bruttovikt 27,9g, kedja i metall.

Fickur, Cylindre 10 rubis,...

Utgår Skickas med postpaket.

1par örhängen i 18K guld, mått 9,3x30mm, tillverkad av LS, Östersund, år 1885, vikt 2,15g.

1par örhängen i 18K guld,...

Ring med briljantslipade diamanter, mittstenen ca 0,50ct, totalt 0,65ctv, W/SI enligt gravyr, stl 16½, GHA, gravyr, 18K Vikt: 4,5 g

Herrur Breitling Colt, stål, automatisk, 38mm, refnr A17350, serienr 859365, datum, Fighterlänk, repor, extra länkbitar, certifikat 2005, serienr ej ifyllt, chronometer certifikat, servicekvitto 2017, box, ytterkartong.

Herrur Breitling Colt, stå...

Väska Mulberry Small Amberley Satchel, ca 18x21x8,5cm, svart kalvskinn, pärlor, beslag i gulmetall, smärre slitage, tag, dustbag

Väska Mulberry Small Amber...

Väska Louis Vuitton Damier Ebene Favorite MM Shoulder Bag, 21cm x 14cm x 4cm,  dustbag, box, datumkod DU4146, Frankrike, repor på lås, i övrigt i fint skick, ej kvitto

Väska Louis Vuitton Damier...

Armband X-länk med stav, 19cm, bredd 6,2mm, 18K Vikt: 8 g

Armband X-länk med stav, 1...

Tavla, färgoffset med bit ...

3 stela armringar, tvinnad modell, ej öppningsbar, innermått ca Ø60 mm, bredd 4 mm, 21K. Vikt: 59,8 g

Collier doserad X-länk med stav, 45cm, bredd 16,6-20,5mm, GHA, 18K Vikt: 50,9 g

Collier doserad X-länk med...

Elgitarr Epiphone Les Paul, serienr B7114441, Limited Edition, lackskador, kantstött, slitage och sprickor i plast, hårt fodral.  Skickas med Bussgods eller PostNord

Se kontorets övriga auktionsvaror