Ring med grön sten samt briljantslipade diamanter 2 x 0,12ct, stl: 17½, bredd 2,4-7,1mm, grön sten med slitage samt sitter något löst i fattning, ostämplad, vitguld 18K. Vikt: 4,8 g
Auktnr | SE18.20240529.A62243 |
Utropspris | 3 000 kr |
Aktuellt bud | 3 000 kr |
Stänger | 2024-05-29 15:49:00 |
Provision | 450 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 21:03:08 | totot | 3000 kr |