Ring med troligen en safir samt två navettslipade diamanter samt briljantslipade diamanter 2 x 0,01ct, stl: 19, bredd 1,4-2,8mm, safir med slitage och skador, saknas två stenar, 18K. Vikt: 2,4 g
Auktnr | SE18.20240529.A62260 |
Utropspris | 1 500 kr |
Aktuellt bud | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-29 15:57:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
15/5 21:01:46 | totot | 1500 kr |