3 Ljusstakar, Indak Enebyberg, förgylld i 24K, metall, höjd ca 8-18 cm, bruksslitage.
Auktnr | SE18.20240529.A62322 |
Varukategori | Möbler & design / Övrigt |
Utropspris | 200 kr |
Aktuellt bud | 200 kr |
Stänger | 2024-05-29 16:28:00 |
Provision | 30 kr |
Frakt | 49 kr |
15/5 21:21:59 | aleks | 200 kr |