Ett par örhängen med genombruten dekor, 23x12mm, saknar snurrebussar, slitage/bucklor, 21K. Vikt: 2,5 g
Auktnr | SE18.20240529.A62348 |
Varukategori | Guld / Örhängen |
Utropspris | 1 700 kr |
Stänger | 2024-05-29 16:39:30 |
Provision | 255 kr |
Frakt | 129 kr |
29/5 16:39 | ABV1866 | 1 700 kr |