4 200 kr

(hafol)

Auktnr SE18.20240529.A62357
Varukategori Fashion / Väskor
Kontor Solna
Utropspris 2 000 kr
Aktuellt bud 4 200 kr
Stänger 2024-05-29 16:44:00
Provision 630 kr
Frakt 129 kr

Väska, Chanel Sac Camera, ...

Väska, Louis Vuitton Grace...

Väska, Louis Vuitton, Montaigne MM, monogramcanvas, ca 35x22x16cm, modellnummer M41056, datumkod CA4119, avtagbar axelrem, lås och nyckel, kvitto inköpt i januari 2020, dustbag, små fläckar vid handtag och nyckel, smärre färgbortfall på beslag undertill

Väska, Louis Vuitton, Mont...

Väska, Louis Vuitton Croisette Damier Ebene Canvas, brunt monogramcanvas, guldfärgade beslag, modell: N53000, tillverkningsnummer: FL4176, tillverkningsår: 2016, 24x17x9,5 cm, avtagbar axelrem samt toffstassel, dustbag

Väska, Louis Vuitton Crois...

Ett par örhängen med topaser samt 8/8-slipade diamanter 48 x 0,0025ct, 7x7mm, GHA, vitguld 18K.  Vikt: 2,1 g

Ett par örhängen med topa...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, svart monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30233, tillverkningsnummer: FO0189,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama Fushia, rosa monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30765, tillverkningsnummer: FO0241,  26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton 2021, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Ett par örhängen, creoler med diamanter 26xca0,01ct, ca Ø20-21mm, bredd: 1,4-1,6mm, vitguld, 18K  Vikt: 5 g

Ett par örhängen, creoler...

Väska, Louis Vuitton Outdoor Messenger Taigarama, grön monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M30241, tillverkningsnummerr: FO0189, 26x20x10,5 cm, Kvitto Louis Vuitton Birger Jarlsgatan 2019, dustbag

Väska, Louis Vuitton Outdo...

Plånbok, Louis Vuitton, Victorine, monogramcanvas, 12x9,5x2,5cm, modellnummer M62472, datumkod FH4179, inga tillbehör

Plånbok, Louis Vuitton, Vi...

Ring, Cartier, Love Ring, med diamant 1 x ca 0,02ct, ref-nr: CRB4056100, serie-nr: PWI125, stl 51/16¼, certifikat från maj 2022, box, ytterkartong, påse, presentkartong, mindre repor, 18K  Vikt: 4,7 g

Väska/Portfölj, Louis Vuitton Briefcase Explorer Monogram Eclipse, svart monogramcanvas, silverfärgade beslag, modell: M40566, tillverkningsnummer: AR5106, tillverkningsår: 2016, 39x28x11 cm, avtagbar axelrem, smärre repor på läder, inga övriga tillbehör

Väska/Portfölj, Louis Vui...

Väska Michael Kors, Jet Set Medium Chain Pochette, mått ca 19x11x5cm, guldfärgade detaljer med slitage samt repor, flyttbar handkedja, inga tillbehör

Väska Michael Kors, Jet Se...

Herrur Seiko 5 Sports, stå...

Damur Tudor Princess Oysterdate, stål, automatisk, ref-nr: 9313/0, serie-nr: 823650, Cal ETA 2671, Ø26mm, datum, plexiglas, stållänk, 9 integrerade länkbitar, viklås, ref-nr: 7585, ca 1974, omluminerade visare, skadad urtavla, mindre krackelering på glas, något repig boett samt länk, box samt ytterkartong ej tidsenliga

Damur Cartier Paris Vermeil, quartz, förgyllt silver, Ø30mm, safirglas, serie-nr: 1444410 / 18, original läderband, original spänne, sliten förgyllning, slitet band, krona något trög, box

Brosch/Hänge, blomma, Le Titski, 69x55mm, silver 925/1000 Vikt: 27 g

Brosch/Hänge, blomma, Le T...

Hänge med topas samt 8/8-slipade diamanter 32 x 0,0025ct, 9,8x9,8mm, GHA, vitguld 18K.  Vikt: 1,5 g

Hänge med topas samt 8/8-s...

Herrur Orient Mako XL, stål, automatisk, ref-nr: FEM75003B9, serie-nr: B890085, Ø44,5mm, mineralglas, dag, datum, stållänk, nyskick, box, manual, ytterkartong med mindre slitage

Herrur Orient Mako XL, stå...

Se kontorets övriga auktionsvaror