Kedja, Venezia, längd:43cm, bredd:0,8mm, Balestra, bucklor, lagning, vitguld, 18K. Vikt: 2,6 g
Auktnr | SE2.20240530.A81140 |
Kontor | City |
Utropspris | 1 500 kr |
Stänger | 2024-05-30 11:20:30 |
Provision | 225 kr |
Frakt | 129 kr |
30/5 11:20 | ABV1866 | 1 500 kr |