Teaterkikare i mässing med pärlemorinlägg, ca 5,5cm, bredd ca 9,5cm, bruksskick, slitage, originalfodral, slitage på fodralet
Auktnr | SE22.20240528.A36516 |
Utropspris | 100 kr |
Aktuellt bud | 150 kr |
Stänger | 2024-05-28 20:28:30 |
Provision | 23 kr |
Frakt | 49 kr |