Vas, formgivare Ilse Claeson Rörstrand, höjd ca 15cm, märkt IC, dekor i svart och grönt, Art Deco, troligen 1930-tal, krackelering, åldersbetingat slitage Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240528.A36549 |
Utropspris | 750 kr |
Stänger | 2024-05-28 20:45:00 |
Provision | 113 kr |
Frakt | 299 kr |
28/5 20:45 | ABV1866 | 750 kr |