Tavla färglitografi Madeleine Pyk ,"Waxholmsbåtar," signerad & numrerad: 91/280, missfärgning på passepartout samt slitage på ram, plexiglas, Skickas med postpaket.
Auktnr | SE22.20240528.A36660 |
Utropspris | 1 000 kr |
Stänger | 2024-05-28 21:40:30 |
Provision | 150 kr |
Frakt | 299 kr |
28/5 21:40 | ABV1866 | 1 000 kr |