Hänge med blå stenar samt diamanter ca 90x 0,02ct, 1x 0,10ct, längd ca 40mm, bredd ca 30mm, 18K Vikt: 17,9 g

Hänge med blå stenar samt diamanter ca 90x 0,02ct, 1x 0,10ct, längd ca 40mm, bredd ca 30mm, 18K Vikt: 17,9 g

Hänge med blå stenar samt diamanter ca 90x 0,02ct, 1x 0,10ct, längd ca 40mm, bredd ca 30mm, 18K Vikt: 17,9 g

Aktuellt bud i realtid:

15 000 kr

(artur11_)

2024-05-28 21:41:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE22.20240528.A36661
Varukategori Guld / Hängen & berlocker
Kontor Farsta
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 14 000 kr
Aktuellt bud 15 000 kr
Stänger 2024-05-28 21:41:00
Provision 2 250 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
28/5 11:17:51 artur11_ 15000 kr
28/5 10:50:02 linasvalkan 14500 kr
16/5 19:18:27 artur11_ 14000 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca 41mm, refnr: WAY211C, serienr RZV8400, datum, stållänk ca 18,5cm, repig, garantikort, manual, extra länkbitar, box samt ytterkartong.  Vikt: 0 g

Herrur Tag Heuer Aquaracer ...

2024-06-18 19:21:00

Till auktion

Herrur Breitling Chronospace, stål, analog/digital, quartz, ca 42mm, refnr A56012.1, serienr 7727, repig stållänk ca 19cm, slitage, saknar luminor på visare, smuts innanför glaset, skadade pixlar samt ring, behov av service, går ej, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Herrur Breitling Chronospac...

2024-06-18 19:20:30

Till auktion

Herrur Maurice Lacroix Pontos S Diver, 43mm, automat, datum, svart urtavla, stål, referensnr PT6248 serienr AW-01362, små nagg på glasring, nagg på kronan, svart originalband i gummi, längd inklusive ur ca 22cm, ofullständigt certifikat från Boströms Ur & Guld 2/8-19, manual, box, ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Maurice Lacroix Pont...

2024-06-18 19:21:30

Till auktion

Armbandsur, Rado True Brown, Ø 40mm, refnr:  R27234306/01,115,0234, snr: 14644955, keramik boett, datum, quartz, syntetisk band, certifikat, etui, smärre repa på glas. Vikt: 0 g

Armbandsur, Rado True Brown...

2024-06-18 19:22:30

Till auktion

Ett par skor Louis Vuitton, "Boogie night" stl 7½, EU stl ca 41, märkt Louis Vuitton Paris på skons insida samt  Made in Italy under, slitna vid tårna, lacken släppt,  och undertill, bör sulas om, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Ett par skor Louis Vuitton,...

2024-06-18 19:13:30

Till auktion

Tavla, Aleksanteri Ahola-Valo (1900-1997) linoleumsnitt, motiv, mor och barn i svart-vitt, linogravyr 49-50, signerad samt daterad år 1935, bildmått ca 11,5x16cm, rammått, 32x37cm, ej examinerad ur ram, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Tavla, Aleksanteri Ahola-Va...

2024-06-18 19:09:30

Till auktion

Herrur Victorinox Swiss Army, titan, quartz, 44mm, referensnr 241759, serienr 160802850, datum, gummiarmband, går ej, behov av batteribyte, garantikort 2020, box samt ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Victorinox Swiss Arm...

2024-06-18 19:19:30

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:15:00

Till auktion

Armbandsur Citizen, Eco-Drive, Limited Edition Radio-Controlled Chronograph World Timer, stål, 43mm, Limited edition 815/2500, refnr: H800-S081858, snr: 291020815, slitet läderarmband, viklås, repig, manual, CD-skiva, skadad box, skadad ytterkartong. Vikt: 0 g

Armbandsur Citizen, Eco-Dri...

2024-06-18 19:18:30

Till auktion

Skulptur, Bagdad, Bertil Vallien för Gustavsberg, delvis glaserad, ca 18cm, bredd ca 5cm, monogrammärkt, nagg Vikt: 0 g

Skulptur, Bagdad, Bertil Va...

2024-06-18 19:09:00

Till auktion

Armbandsur Rado Florence, stål/doublé, quartz, ca 24x28mm, referensnr 160.3605.2N, serienr 38520887, datum, pärlemorurtavla, läderarmband, bruksskick, inga tillbehör.  Vikt: 0 g

Armbandsur Rado Florence, s...

2024-06-18 19:18:00

Till auktion

Figurin Kvinna med barn , Lisa Larson för Gustavsberg, K-Studior, höjd ca 47cm, smärre nagg på en axel, stengods. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Figurin Kvinna med barn , L...

2024-06-18 19:03:00

Till auktion

4 Samlartallrikar, "Berguv, Pilgrimsfalk, Utter, Igelkott", ur serien Arter i fara, Paul Hoff, Gustavsberg, Ø24,5cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

4 Samlartallrikar, "Berguv,...

2024-06-18 19:07:30

Till auktion

Blixt, Canon Speedlite 430EX II, snr: C51523, instruktionsmanual, kartong Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Blixt, Canon Speedlite 430E...

2024-06-18 19:11:00

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:14:30

Till auktion

Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 12  spricka, nagg. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

2024-06-18 19:00:30

Till auktion

Hänge Karl Erik Palmberg för Alton, 1960/1970-tal, längd inklusive ögla ca 85mm, Ø ca 58, kedja ca 71cm, brons, slitage på bronset Vikt: 45,6 g

Hänge Karl Erik Palmberg ...

2024-06-18 19:12:30

Till auktion

Sex snapsglas Clown, Anne Nilsson för Orrefors, ca 18,5cm, signerade, etikettmärkta Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Sex snapsglas Clown, Anne N...

2024-06-18 19:00:00

Till auktion

Glasblock Lejon Mats Jonasson för Målerås, ur serien Wildlife, signerad Mats Jonasson Sweden, sandblästrat kristallblock, limiterad utgåva, 85/299 C.H B.L, mått ca 33 x 23cm, naggad, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Glasblock Lejon Mats Jonass...

2024-06-18 19:05:30

Till auktion

Taklampa i vit porslin, Caolina av Michele De Lucchi, Ø ca 23cm, höjd ca 24cm, saknar kontakt, smärre ytslitage. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Taklampa i vit porslin, Cao...

2024-06-18 19:10:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror