| Ny sökning |   

Brosch, Chanel, med vita stenar, ca 38x50mm, bijouteri, märkt Chanel A20 K, made in France, orginaletui, kvitto från Birger Jarlsgatan 2020.

Brosch, Chanel, med vita stenar, ca 38x50mm, bijouteri, märkt Chanel A20 K, made in France, orginaletui, kvitto från Birger Jarlsgatan 2020.

Brosch, Chanel, med vita stenar, ca 38x50mm, bijouteri, märkt Chanel A20 K, made in France, orginaletui, kvitto från Birger Jarlsgatan 2020.

Aktuellt bud i realtid:

6 800 kr

(vintagegarderoben23)

2024-05-28 22:02:00

Ange ditt maxbud i rullistan nedan:

Objektinformation:

Auktnr SE22.20240528.A36703
Varukategori Fashion / Accessoarer
Kontor Farsta
Auktionstyp Pantauktion
Utropspris 3 200 kr
Aktuellt bud 6 800 kr
Stänger 2024-05-28 22:02:00
Provision 1 020 kr
Frakt 129 kr

Skicka en förfrågan till Pantbanken

Tipsa en kompis

Budlista:

Datum Budgivare Bud
28/5 22:01:27 vintagegarderoben23 6800 kr
28/5 08:52:58 jadet3 6600 kr
28/5 22:01:27 vintagegarderoben23 6600 kr
28/5 08:52:31 jadet3 6400 kr
27/5 19:54:11 magtho 6200 kr
28/5 08:52:02 jadet3 6200 kr
27/5 19:54:11 magtho 6000 kr
28/5 08:51:33 jadet3 5800 kr
27/5 19:54:11 magtho 5600 kr
28/5 08:51:07 jadet3 5400 kr
27/5 19:53:59 magtho 5200 kr
27/5 10:12:44 annasfynd 5000 kr
21/5 14:36:29 magtho 4800 kr
27/5 10:12:19 annasfynd 4800 kr
21/5 14:36:29 magtho 4600 kr
27/5 10:11:55 annasfynd 4400 kr
21/5 14:36:29 magtho 4200 kr
17/5 07:13:05 tandfen 4000 kr
21/5 14:36:29 magtho 4000 kr
17/5 07:13:05 tandfen 3800 kr
17/5 11:31:29 peechu 3600 kr
17/5 07:13:05 tandfen 3400 kr
16/5 21:22:14 sml14 3200 kr

Populära auktionsvaror på detta kontor

Herrur Tag Heuer Aquaracer Calibre 5, stål, automat, ca 41mm, refnr: WAY211C, serienr RZV8400, datum, stållänk ca 18,5cm, repig, garantikort, manual, extra länkbitar, box samt ytterkartong.  Vikt: 0 g

Herrur Tag Heuer Aquaracer ...

2024-06-18 19:21:00

Till auktion

Herrur Breitling Chronospace, stål, analog/digital, quartz, ca 42mm, refnr A56012.1, serienr 7727, repig stållänk ca 19cm, slitage, saknar luminor på visare, smuts innanför glaset, skadade pixlar samt ring, behov av service, går ej, inga tillbehör. Vikt: 0 g

Herrur Breitling Chronospac...

2024-06-18 19:20:30

Till auktion

Herrur Maurice Lacroix Pontos S Diver, 43mm, automat, datum, svart urtavla, stål, referensnr PT6248 serienr AW-01362, små nagg på glasring, nagg på kronan, svart originalband i gummi, längd inklusive ur ca 22cm, ofullständigt certifikat från Boströms Ur & Guld 2/8-19, manual, box, ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Maurice Lacroix Pont...

2024-06-18 19:21:30

Till auktion

Armbandsur, Rado True Brown, Ø 40mm, refnr:  R27234306/01,115,0234, snr: 14644955, keramik boett, datum, quartz, syntetisk band, certifikat, etui, smärre repa på glas. Vikt: 0 g

Armbandsur, Rado True Brown...

2024-06-18 19:22:30

Till auktion

Ett par skor Louis Vuitton, "Boogie night" stl 7½, EU stl ca 41, märkt Louis Vuitton Paris på skons insida samt  Made in Italy under, slitna vid tårna, lacken släppt,  och undertill, bör sulas om, dustbag Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Ett par skor Louis Vuitton,...

2024-06-18 19:13:30

Till auktion

Herrur Victorinox Swiss Army, titan, quartz, 44mm, referensnr 241759, serienr 160802850, datum, gummiarmband, går ej, behov av batteribyte, garantikort 2020, box samt ytterkartong  Vikt: 0 g

Herrur Victorinox Swiss Arm...

2024-06-18 19:19:30

Till auktion

Tavla, Aleksanteri Ahola-Valo (1900-1997) linoleumsnitt, motiv, mor och barn i svart-vitt, linogravyr 49-50, signerad samt daterad år 1935, bildmått ca 11,5x16cm, rammått, 32x37cm, ej examinerad ur ram, slitage på ram Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Tavla, Aleksanteri Ahola-Va...

2024-06-18 19:09:30

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:15:00

Till auktion

Armbandsur Citizen, Eco-Drive, Limited Edition Radio-Controlled Chronograph World Timer, stål, 43mm, Limited edition 815/2500, refnr: H800-S081858, snr: 291020815, slitet läderarmband, viklås, repig, manual, CD-skiva, skadad box, skadad ytterkartong. Vikt: 0 g

Armbandsur Citizen, Eco-Dri...

2024-06-18 19:18:30

Till auktion

Skulptur, Bagdad, Bertil Vallien för Gustavsberg, delvis glaserad, ca 18cm, bredd ca 5cm, monogrammärkt, nagg Vikt: 0 g

Skulptur, Bagdad, Bertil Va...

2024-06-18 19:09:00

Till auktion

4 Samlartallrikar, "Berguv, Pilgrimsfalk, Utter, Igelkott", ur serien Arter i fara, Paul Hoff, Gustavsberg, Ø24,5cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

4 Samlartallrikar, "Berguv,...

2024-06-18 19:07:30

Till auktion

Blixt, Canon Speedlite 430EX II, snr: C51523, instruktionsmanual, kartong Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Blixt, Canon Speedlite 430E...

2024-06-18 19:11:00

Till auktion

Två Tallrikar, Katt, Rosina Wachtmeister för Goebel, fyrklövern, Ø 21-27cm, numrerad 12  spricka, nagg. Vikt: 0 g Skickas med paket.

Två Tallrikar, Katt, Rosin...

2024-06-18 19:00:30

Till auktion

Hänge Karl Erik Palmberg för Alton, 1960/1970-tal, längd inklusive ögla ca 85mm, Ø ca 58, kedja ca 71cm, brons, slitage på bronset Vikt: 45,6 g

Hänge Karl Erik Palmberg ...

2024-06-18 19:12:30

Till auktion

Armbandsur Khorshid Fika, Ø ca 40,5mm, quartz, referensnr 14230II, veganläderarmband, nyskick, box. Vikt: 0 g

Armbandsur Khorshid Fika, ...

2024-06-18 19:14:30

Till auktion

Armbandsur Rado Florence, stål/doublé, quartz, ca 24x28mm, referensnr 160.3605.2N, serienr 38520887, datum, pärlemorurtavla, läderarmband, bruksskick, inga tillbehör.  Vikt: 0 g

Armbandsur Rado Florence, s...

2024-06-18 19:18:00

Till auktion

Sex snapsglas Clown, Anne Nilsson för Orrefors, ca 18,5cm, signerade, etikettmärkta Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Sex snapsglas Clown, Anne N...

2024-06-18 19:00:00

Till auktion

Figurin Kvinna med barn , Lisa Larson för Gustavsberg, K-Studior, höjd ca 47cm, smärre nagg på en axel, stengods. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Figurin Kvinna med barn , L...

2024-06-18 19:03:00

Till auktion

Glasblock Lejon Mats Jonasson för Målerås, ur serien Wildlife, signerad Mats Jonasson Sweden, sandblästrat kristallblock, limiterad utgåva, 85/299 C.H B.L, mått ca 33 x 23cm, naggad, etikettmärkt Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Glasblock Lejon Mats Jonass...

2024-06-18 19:05:30

Till auktion

Taklampa i vit porslin, Caolina av Michele De Lucchi, Ø ca 23cm, höjd ca 24cm, saknar kontakt, smärre ytslitage. Vikt: 0 g Skickas med postpaket.

Taklampa i vit porslin, Cao...

2024-06-18 19:10:30

Till auktion

Se kontorets övriga auktionsvaror