Armbandsur Omega Semaster, 33mm, manuell, datum, svart urtavla, stål, guldtonat stål, repigt glas, slitage, sliten krona, troligen 1960-tal, inga tillbehör.
Auktnr | SE22.20240528.A36711 |
Utropspris | 4 000 kr |
Aktuellt bud | 4 000 kr |
Stänger | 2024-05-28 22:06:00 |
Provision | 600 kr |
Frakt | 129 kr |
23/5 13:04:18 | lander | 4000 kr |