Sabel med tveeggad klinga, E Svalling Eskilstuna G.M, riksvapnet med balja och skillfodral slitet, MEA-Militäar Ekiperings Aktiebolaget, dubbla blodrännor, delsvis förgyllda detaljer med slitage, längd blad 86cm Vikt: 0 g Skickas med postpaket.
Auktnr | SE11.20240528.A33264 |
Kontor | Malmö Centralen |
Utropspris | 1 400 kr |
Aktuellt bud | 1 400 kr |
Stänger | 2024-05-28 14:54:00 |
Provision | 210 kr |
Frakt | 299 kr |
28/5 14:19:50 | buyer1 | 1400 kr |